Wyszukiwarka

Ebooki

Sortuj wg:
 • okl_ebook_03.jpg

  EBOOK J. angielski - Zbiór testów na poziomie egzaminu FCE

  Książka jest zbiorem testów złożonych z ćwiczeń, które umożliwiają powtórkę materiału gramatycznego oraz leksykalnego  na poziomie egzaminu FCE  (First Certificate Examination). Stanowi doskonałą pomoc dydaktyczną dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE, maturalnego lub innego na podobnym poziomie.

  Cena:18.00
  więcej
 • okl_ebook_05.jpg

  EBOOK J. angielski - Testy leksykalne - poziom średniozaawansowany

  Książka jest zbiorem 50 testów leksykalnych na poziomie średnio-zaawansowanym. Każdy test składa się z czterech jednakowych zadań: test luk, słowotwórstwo, słownictwo (wisielec) oraz test wyboru. Są to typowe zadania z jakimi uczniowie często mają do czynienia na sprawdzianach, testach zaliczeniowych lub na testach kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych.

  Cena:18.00
  więcej
 • okl_ebook_18.jpg

  EBOOK J. angielski - Zbiór zadań na poziomie egzaminu CAE

  Książka adresowana jest do osób przygotowujących się do egzaminu Cambridge Certificate in Advanced English (CAE). Zawiera zestawy ćwiczeń, ułatwiające zapoznanie się z zagadnieniami gramatyczno-leksykalnymi typowymi dla tego egzaminu, jak również jako powtórka przed samym egzaminem.

  Cena:18.00
  więcej
 • okl_ebook_02[1].jpg

  EBOOK J. angielski - Czasy i formy czasowe

  Książka obejmuje wszystkie czasy gramatyczne stosowane w języku angielskim. Publikacja składa się z dwóch części. Część ćwiczeniowa umożliwia zapoznanie się z konstrukcją określonej formy czasowej, jej zastosowaniem w kontekście oraz w kontraście z innymi czasami. Część teoretyczna - kompendium - zawiera przystępne, a jednocześnie dogłębne objaśnienia dotyczące tworzenia i użycia czasów w języku angielskim.

  Cena:20.00
  więcej
 • okl_ebook_01[1].jpg

  EBOOK J. angielski - Ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne

  Książka zawiera obszerny materiał ćwiczeniowy obejmujący gramatykę oraz leksykon języka angielskiego. Stanowi zbiór przydatnych zadań powtórkowych dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Może także stanowić użyteczny materiał do sprawdzenia oraz podniesienia poziomu znajomości struktur i słownictwa angielskiego.

  Cena:20.00
  więcej
 • okl_ebook_12.jpg

  EBOOK Zdania angielskie w parafrazie

  Książka oferuje obszerny zakres ćwiczeń z użyciem parafrazy. Zadania obejmują szeroki zakres gramatyki angielskiej i pozwalają na sprawdzenie oraz utrwalenie materiału na poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym.

  Cena:20.00
  więcej
 • okl_ebook_04.jpg

  EBOOK J. angielski - Opracowania tematyczne

  Książka składa się z 45 tematycznych artykułów podejmujących najistotniejsze, aktualne tematy dotyczące życia społecznego, politycznego oraz kulturalnego. Wszystkie rozdziały oprócz tematycznych artykułów, zawierają także pytania wprowadzające oraz zestaw pytań podsumowujących, zachęcających do wnikliwej dyskusji, a także ćwiczenia ułatwiające opanowanie słownictwa odnoszącego się do danego zakresu tematycznego.

  Cena:20.00
  więcej
 • okl_ebook_07.jpg

  EBOOK J. angielski - Synonimy, antonimy i kolokacje

  Książka zawiera 105 jednostek ćwiczeniowych podzielonych na kategorie leksykalne: czasownikirzeczowniki, przymiotniki, przysłówkizaimki i liczebniki. Każda jednostka prezentuje słowa zbliżone znaczeniowo i kolokacyjnie. Zadanie polega na rozpoznaniu które ze słów należy zastosować w danym kontekście lub związku znaczeniowym.

  Cena:20.00
  więcej
 • okl_ebook_20.jpg

  EBOOK J. angielski - Step by step - Gramatyka dla studentów

  Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, studentów i wszystkich osób zainteresowanych pogłębieniem znajomości gramatyki języka angielskiego. Publikacja oferuje czytelne objaśnienia oraz bogactwo ćwiczeń obejmujących szeroki zakres gramatyki oraz zagadnień leksykalnych.

  Cena:20.00
  więcej
 • okl_ebook_31.jpg

  EBOOK J. angielski - Pierwsze kroki

  Książka polecana dla uczniów początkujących, szczególnie dla dzieci i młodzieży w szkole podstawowej. Doskonale nadaje się do pracy podczas lekcji lub kursu językowego. Bogato ilustrowana zawartość z pewnością zachęci uczniów do przyjemnej i efektywnej pracy z gramatyką i słownictwem angielskim.

  Cena:22.00
  więcej
 • okl_ebook_13.jpg

  EBOOK English Advanced Vocabulary and Structure Practice

  Książka stanowi obszerny zbiór testów obejmujący słownictwo, struktury i kolokacje angielskie. Jest adresowana do osób posiadających co najmniej dobrą znajomość gramatyki i dążących do utrwalania szerokiego wachlarza kategorii leksykalnych. Książka idealnie nadaje się do powtórki materiału przed egzaminem na poziomie CAE lub PROFICIENCY.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_21.jpg

  EBOOK J. angielski - Zadania dla maturzystów

  Zbiór praktycznych zadań adresowany do uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego, pisemnego oraz ustnego. Książka zawiera zadania charakterystyczne dla arkuszy egzaminacyjnych. Obszerny wybór zadań z pewnością przyda się każdemu przyszłemu maturzyście.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_27.jpg

  EBOOK J. angielski - Słownictwo - Ilustrowane ćwiczenia dla początkujących

  Książka ma charakter bogato ilustrowanego zeszytu ćwiczeń adresowanego do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Stanowi bogatą bazę ćwiczeniową dla wszystkich, którzy rozpoczynają przygodę z językiem angielskim lub kontynuują naukę.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_31[1].jpg

  NOWOŚĆ! EBOOK J. angielski - Matura bez problemu - Zadania ułatwiające przygotowanie do egzaminu

  Książka zawiera obszerny materiał ćwiczeniowy gramatyczny oraz leksykalny adresowany do uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowoym i rozszerzonym. Stanowi zbiór przydatnych zadań podobnych do tych, z którymi przyszły maturzysta będzie musiał zmierzyć się na egzaminie.

  Cena:23.00
  więcej
 • okl_ebook_28[1].jpg

  EBOOK J. angielski - SŁÓWKA

  Zawartość książki stanowi starannie dobrany i bogato ilustrowany materiał ćwiczeniowy do nauki lub powtórki słownictwa na poziomie początkującym oraz średnim. Materiał podzielony jest na 75 tematycznych jednostek, prezentujących leksykon z najistotniejszych dziedzin życia codziennego.

  Cena:24.00
  więcej
 • okl_ebook_15_2018.jpg

  EBOOK J. angielski - Gramatyka dla początkujących - szkoła podstawowa

  Książka adresowana jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy rozpoczynają naukę języka angielskiego. Stanowi połączenie kompendium gramatycznego z ćwiczeniami. Jej atutem są przystępne objaśnienia i obszerny wybór praktycznych zadań.

  Cena:24.00
  więcej
 • okl_ebook_09.jpg

  EBOOK Słownictwo angielskie dla zaawansowanych

  Książka składa się z 26 rozdziałów ćwiczeniowych, obejmujących obszerny zakres kategorii leksykalnych. Adresowana jest do osób, posiadających co najmniej dobrą znajomość słownictwa języka angielskiego, a których dążeniem jest poszerzenie praktycznej wiedzy oraz sprawdzenie jej przy zastosowaniu zadań wymagających większego wysiłku.

  Cena:24.00
  więcej
 • okl_11_ebook[1].jpg

  EBOOK J. angielski - Gramatyka dla uczniów szkoły średniej - Liceum / Technikum

  Książka adresowana do uczniów szkół średnich liceów ogólnokształcących oraz techników. Stanowi połączenie kompendium gramatycznego z ćwiczeniami umożliwiającymi gruntowne sprawdzenie stopnia w jakim dany zakres materiału został opanowany. Jej atutem są przystępne objaśnienia i bogactwo praktycznych zadań.

  Cena:24.00
  więcej
 • okl_ebook_25.jpg

  EBOOK J. angielski - 105 ćwiczeń na idiomy

  Książka stanowi obszerny zbiór zadań obejmujących angielskie idiomy, powiedzenia, wyrażenia i przysłowia. Materiał podzielony został na rozmaite kategorie ćwiczeniowe i leksykalne. Ćwiczenia umożliwiają opanowanie ponad 1500 przydatnych idiomów i wyrażeń powszechnie stosowanych w codziennej angielszczyźnie.

  Cena:24.00
  więcej
 • okl_ebook_29[1].jpg

  EBOOK J. angielski od podstaw - Korepetycje z gramatyki

  Książka polecana uczniom początkującym lub tym, którzy pragną odświeżyć i ugruntować podstawy znajomości gramatyki angielskiej. Materiał obejmuje szerokie spektrum zagadnień uporządkowanych od najprostszych poprzez kolejne, coraz trudniejsze etapy wiedzy o gramatyce angielskiej.

  Cena:25.00
  więcej