Język angielski

Sortuj wg:
 • okl_Challenge.jpg

  NOWOŚĆ! Język angielski - Challenge Yourself - Zbiór zadań gramatyczno-leksykalnych

  Polecamy praktyczny zestaw zadań, umożliwiający sprawdzenie znajmości form gramatycznych i leksykalnych poprzez wybór inspirujących ćwiczeń. Zadania oferują osobie uczącej się możliwość poznania oraz utrwalenia niezbędnych konstrukcji i form czasownikowych oraz czasów. Zadania z użyciem parafrazy - strukturalnej transformacji zdań, a także tlumaczenie fragmentów zdań na język angielski z zastosowaniem wybranych konstrukcji, zwrotów i elementów leksykalnych ułatwią uczniowi zrozumienie wielu zawiłości języka angielskiego.

  Cena:32.00
  więcej
 • okl_15_2018.jpg

  Język angielski - Gramatyka dla początkujących - szkoła podstawowa

  Książka adresowana jest do uczniów szkół podstawowych, którzy rozpoczynają naukę języka angielskiego. Stanowi połączenie kompendium gramatycznego z ćwiczeniami. Jej atutem są przystępne objaśnienia i obszerny wybór praktycznych zadań.

  Cena:28.00
  więcej
 • okl_11_2019[3].jpg

  Język angielski - Gramatyka dla uczniów szkoły średniej - liceum / technikum

  Książka adresowana do uczniów szkoły średniej. Stanowi połączenie kompendium gramatycznego z ćwiczeniami umożliwiającymi gruntowne sprawdzenie stopnia w jakim dany zakres materiału został opanowany. Jej atutem są przystępne objaśnienia i bogactwo praktycznych zadań.

  Cena:30.00
  więcej
 • okl_26_2018.jpg

  Język angielski - Sprawdzian Ósmoklasisty - Zadania powtórkowe

  Książka adresowana do uczniów szkoły podstawowej, przygotowujących się do Sprawdzianu wieńczącego naukę języka angielskiego na tym etapie edukacji. Materiał składa się z 7 zestawów ćwiczeń zawierających łącznie 70 testów. Oferują one niezwykle bogaty zasób zadań powtórkowych z gramatyki i słownictwa.

  Cena:28.00
  więcej
 • Okladka_02_2012.jpg

  Język angielski - Czasy i formy czasowe

  Książka obejmuje wszystkie czasy gramatyczne stosowane w języku angielskim. Publikacja składa się z dwóch części. Część ćwiczeniowa umożliwia zapoznanie się z konstrukcją określonej formy czasowej, jej zastosowaniem w kontekście oraz w kontraście z innymi czasami. Część teoretyczna - kompendium - zawiera przystępne, a jednocześnie dogłębne objaśnienia dotyczące tworzenia i użycia czasów w języku angielskim.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_05_2015.jpg

  Język angielski - Testy leksykalne

  Książka jest zbiorem 50 testów leksykalnych na poziomie średnio-zaawansowanym. Każdy test składa się z czterech jednakowych zadań: test luk, słowotwórstwo, słownictwo (wisielec) oraz test wyboru. Są to typowe zadania z jakimi uczniowie często mają do czynienia na sprawdzianach, testach zaliczeniowych lub na testach kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych.

  Cena:25.00
  więcej
 • okl_01_2015.jpg

  Język angielski - MATURA - Ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne

  Książka zawiera obszerny materiał ćwiczeniowy obejmujący gramatykę oraz leksykon języka angielskiego. Stanowi zbiór przydatnych zadań powtórkowych dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Może także stanowić użyteczny materiał do sprawdzenia oraz podniesienia poziomu znajomości struktur i słownictwa angielskiego.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_06_2015.jpg

  Język angielski - Repetytorium MATURA

  Repetytorium składa się z dwóch części: praktycznej oraz teoretycznej. Część ćwiczeniowa zawiera 160 jednostek, obejmujących swym zakresem niemalże wszystkie apekty gramatyki języka angielskiego. Każda jednostka ćwiczeniowa posiada odpowiadającą jej jednostkę w części Repetytorium, gdzie osoba ucząca się odnajdzie gruntowne oraz przystępne objaśnienia dotyczące danego zagadnienia.

  Cena:40.00
  więcej
 • okl_Matura_bez_problemu.jpg

  Język angielski - MATURA bez problemu

  Obszerny zbiór ćwiczeń adresowany do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Książka oferuje szereg praktycznych zadań gramatyczno-leksykalnych, z którymi uczeń będzie musiał zmierzyć się na egzaminie. 

  Cena:35.00
  więcej
 • okl_03_2015.jpg

  Język angielski - Zbiór testów na poziomie egzaminu FCE

  Książka jest zbiorem testów złożonych z ćwiczeń, które umożliwiają powtórkę materiału gramatycznego oraz leksykalnego  na poziomie egzaminu FCE  (First Certificate Examination). Stanowi doskonałą pomoc dydaktyczną dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE, maturalnego lub innego na podobnym poziomie.

  Cena:26.00
  więcej
 • okl_08_2015.jpg

  Gramatyka angielska dla zaawansowanych

  Książka stanowi połączenie kompendium wiedzy o zaawansowanej gramatyce języka angielskiego oraz zbioru ćwiczeń umożliwiających praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy, a także sprawdzenie stopnia zaawansowania i postępu. Zakres materiału wyselekcjonowany do niniejszej pozycji obejmuje najistotniejsze oraz najbardziej obszerne tematycznie pojęcia gramatyki angielskiej.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_09_2015.jpg

  Słownictwo angielskie dla zaawansowanych

  Książka składa się z 26 rozdziałów ćwiczeniowych, obejmujących obszerny zakres kategorii leksykalnych. Adresowana jest do osób, posiadających co najmniej dobrą znajomość słownictwa języka angielskiego, a których dążeniem jest poszerzenie praktycznej wiedzy oraz sprawdzenie jej przy zastosowaniu zadań wymagających większego wysiłku.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_12_2018.jpg

  Zdania angielskie w parafrazie

  Książka oferuje obszerny zakres ćwiczeń z użyciem parafrazy. Zadania obejmują szeroki zakres gramatyki angielskiej i pozwalają na sprawdzenie oraz utrwalenie materiału na poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_13_2015.jpg

  English Advanced Vocabulary and Structure Practice

  Książka stanowi obszerny zbiór testów obejmujący słownictwo, struktury i kolokacje angielskie. Jest adresowana do osób posiadających co najmniej dobrą znajomość gramatyki i dążących do utrwalania szerokiego wachlarza kategorii leksykalnych. Książka idealnie nadaje się do powtórki materiału przed egzaminem na poziomie CAE lub PROFICIENCY.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_21_2015.jpg

  Język angielski - Zadania dla maturzystów

  Zbiór praktycznych zadań adresowany do uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego, pisemnego oraz ustnego. Książka zawiera zadania charakterystyczne dla arkuszy egzaminacyjnych. Obszerny wybór zadań z pewnością przyda się każdemu przyszłemu maturzyście.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_25_2015.jpg

  Język angielski - 105 ćwiczeń na idiomy

  Książka stanowi obszerny zbiór zadań obejmujących angielskie idiomy, powiedzenia, wyrażenia i przysłowia. Materiał podzielony został na rozmaite kategorie ćwiczeniowe i leksykalne. Ćwiczenia umożliwiają opanowanie ponad 1500 przydatnych idiomów i wyrażeń powszechnie stosowanych w codziennej angielszczyźnie.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_18_2015.jpg

  Język angielski - Zbiór zadań na poziomie CAE

  Książka adresowana jest do osób przygotowujących się do egzaminu Cambridge Certificate in Advanced English (CAE). Zawiera zestawy ćwiczeń, ułatwiające zapoznanie się z zagadnieniami gramatyczno-leksykalnymi typowymi dla tego egzaminu, jak również jako powtórka przed samym egzaminem.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_04_2015.jpg

  Język angielski - Opracowania tematyczne

  Książka składa się z 45 tematycznych artykułów podejmujących najistotniejsze, aktualne tematy dotyczące życia społecznego, politycznego oraz kulturalnego. Wszystkie rozdziały oprócz tematycznych artykułów, zawierają także pytania wprowadzające oraz zestaw pytań podsumowujących, zachęcających do wnikliwej dyskusji, a także ćwiczenia ułatwiające opanowanie słownictwa odnoszącego się do danego zakresu tematycznego.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_28_2015.jpg

  Język angielski - SŁÓWKA

  Zawartość książki stanowi starannie dobrany i bogato ilustrowany materiał ćwiczeniowy do nauki lub powtórki słownictwa na poziomie początkującym oraz średnim. Materiał podzielony jest na 75 tematycznych jednostek, prezentujących leksykon z najistotniejszych dziedzin życia codziennego.

  dostępna jako ebook
  więcej
 • okl_07_2015.jpg

  Język angielski - Synonimy, antonimy i kolokacje

  Książka zawiera 105 jednostek ćwiczeniowych podzielonych na kategorie leksykalne: czasownikirzeczowniki, przymiotniki, przysłówkizaimki i liczebniki. Każda jednostka prezentuje słowa zbliżone znaczeniowo i kolokacyjnie. Zadanie polega na rozpoznaniu które ze słów należy zastosować w danym kontekście lub związku znaczeniowym.

  dostępna jako ebook
  więcej